Özcan Deniz’in Eski Eşi Feyza Aktan Suskunluğunu Bozdu

Özcan Deniz’in eski eşi röportajıyla deprem etkisi yarattı. Feyza Aktan’ın sözleri magazin gündemine bomba gibi düştü. Feyza Aktan, 2018 yılında Özcan Deniz ile nikah masasına oturarak adından söz ettirmişti. Ancak çiftin mutluluğu çok kısa sürdü. 15 ay süren sorunlu evlilikten sonra Aktan ve Deniz anlaşarak boşanma kararı almıştı. Boşandıktan kısa bir süre sonra barışan çift yeniden evlenmeyi planlamıştı ancak bu sefer de karşılıklı suçlamalar ortaya çıktı. Bu suçlamaların ardında barışma bitti.

Özcan Deniz’in Eski Eşi Feyza Aktan Şaşırtıcı Şeyleri Anlatıyor

Feyza Aktan, 2018 yılında Özcan Deniz ile nikah masasına oturarak adından söz ettirdi. Ünlü oyuncu ve şarkıcı ile evlenen Aktan’ın mutluluğu kısa sürdü. 15 aylık evlilikten sonra Aktan ve Deniz boşandı.

Boşanmalarının ardından kısa sürede barışan çiftin yeniden evlenmesi beklenirken bu kez karşılıklı suçlamalar patlak verdi. Aktan, Deniz’in kendisine saldırdığını ve şiddet uyguladığını iddia etti. Ancak Deniz, Aktan’ın 3 yaşındaki oğulları Kuzey’i görmesini engellediğini iddia ederek eski eşi hakkında velayet davası açtı.

Ortalığı Birbirine Katan Ses Kaydı

Özcan Deniz’in eski eşi Feyza Aktan’ın ses kaydı magazin gündemine bomba gibi düştü. Özkan Deniz ve Feyza Aktan 2018 yılında büyük aşklarının ardından dünya evine girmişti. Evliliklerinden Kuzey adında bir çocukları olmuştu. Çift, 15 ay süren evliliğin ardından ayrıldı. Boşandıktan sonra barışan çiftin mutluluk paylaşımları sosyal medyayı sallıyordu. 

Fakat kısa bir süre sonra yollarını tekrar ayırdı. Ünlü oyuncu Özcan Deniz ve Feyza Aktan bu ayrılık sürecinde karşılıklı olarak bazı iddiaları ortaya attı. Seren Serengil tarafından sunulan bir magazin programında Aktan ile ilgili yeni bir kayıt yayınlandı. Seren Serengil, Aktan’ın oldukça saygısız bir şekilde davrandığını söyledi. Aktan’ın ses kaydına göre, bebek bakıcısını tarifsiz bir şekilde azarlıyor. Bakıcının gururunu ve onurunu kırıcı sözler sarf ediyor. Feyza Aktan da çocuğunu Özcan Deniz’e asla göstermeyeceğini söylüyor. Bu ses kaydından sonra çiftin davasının seyri değişiyor ve olaylar içinden çıkılmaz bir hal alıyor.

Feyza Aktan’ın Herkesi Şoke Eden Cümleler

2018 yılında evlenen Feyza  Aktan ve Özcan Deniz, 15 aylık evliliklerinin ardından boşandı. Boşandıktan bir şekilde tekrar barışan ve aşk yaşayan çiftin tekrar bir evlilik yapması bekleniyordu. Fakat daha sonra birbirlerine şiddet ve çocuk velayeti suçlamasıyla dava açıldı. İkilinin hayranları bu olaylar karşısından şoka uğradı.

Feyza Aktan ile Özcan Deniz arasındaki dava devam ederken, çocukları Kuzey’in bakıcısı şaşırtan bir açıklama yaptı. Okçu, Özkan Deniz’den 15 aylık evliliğin ardından boşanan Feyza Aktan’a Deniz’in saldırdığını iddia etti. Bu arada Özcan Deniz, Aktan’ın üç yaşındaki oğlu Kuzey’i görmesini engellediğini iddia ederek eski eşine velayet davası açtı. Şimdiye kadar susmayı tercih eden Feyza Aktan ilk kez konuştu. 

Feyza Aktan, Özcan Deniz’in oğlunu göremediği yönündeki iddiaları ve açtığı velayet savaşıyla ilgili olarak şunları söyledi: “Cep telefonum onun için her zaman açık ve onunla aynı yerde oturuyoruz. İfadeden sekiz gün önce, Kuzey zaten babasıyla birlikte gemi tatilindeydi. Üç gün önce bir baba ve oğul cep telefonlarında görüntülü sohbet ettiler. Bunların hepsi kayıtlı” dedi. Bu iddialara anlam veremediğini ve bu durumdan artık çok sıkıldığından da bahsetti.

Bu durumun hem onu hem de Kuzey’i oldukça olumsuz etkilediğini söyleyen Aktan, bir son verilmesi istediğini belirtti. Yaşanan her şeyin çok zor ve yıpratıcı olduğunu da röportajına ekledi.

Related posts

Leave a Comment