Ufuk Bayraktar Aldatılma İddialarının Yanında Şimdi Şiddet İddiaları ile Uğraşıyor

Ufuk Bayraktar’ın sette şiddet uyguladığı haberleri magazin ve oyuncu dünyasında yankı yaptı. Konuyla ilgili  açıklama yapan Sinema TV Sendikası, olayın takip edildiğini belirterek, Ufuk Bayrakta’ın yönetmenliğini yaptığı ve kardeşi Ufuk Bayraktar Dayı filminin setinde kabul edilemez bir olay yaşandığını belirtti. 

Konuyla ilgili  açıklama yapan Sinema TV Sendikası, olayı takip ettiklerini açıkladı: 

“Yönetmenliğini Uğur Bayraktar’ın, senaryoda başrolü oynayan kardeşi Ufuk Bayraktar’ın üstlendiği ‘Dayı’ adlı sinema filmi setinde hiçkimse tarafından kabul edilemez bazı olumsuz olaylar yaşandı. Çekimleri Adana ilimizde devam etmekte olan filimin setinde makyöz olarak çalışan Alev Ünal Nayır ve kuaför Metin Tektaş, ünlü oyuncu Ufuk Bayraktar tarafından fiziksel ve sözlü tacize uğramıştır. Fiziksel ve sözlü tacizin yanında oyuncu çalışanlarımızı da tehdit etmiştir. Hukuki işlemlerin oldukça hızlı bir şekilde başlatılmış olduğu bu olumsuz sürecin takipçisiyz. Meslektaşlarımız olan Alev Ünal Nayır ve Metin Tektaş’ın her şartta yanında durduğumuzu tüm kamuoyuna ve sinema severlere bildiririz.”

Bu açıklama ve olayın ardından ünlü oyuncunun hayranları hayalkırıklığına uğradı. Oyuncu Ufuk Bayraktar’ın filmlerinin setlerinde çalışan makyöz ve güzellik uzmanlarına sözlü ve fiziksel tacizde bulunduğu iddia edildi. 

Bunun yanında geçtiğimiz aylarda da Ufuk Bayraktar’ın eşi Merve Bayraktar, ünlü oyuncu Ufuk Bayraktar’ın onu kendi yataklarında aldattığını söylemişti.

Ufuk Bayraktar’ın eşi Merve Bayraktar’dan Şok İddia Yatağımda Aldatıldım

Döneme damgasını vuran Ezel dizisinde genç Ramiz Karaeski’yi oynayan oyuncu Ufuk Bayraktar’ın eşini aldattığı iddia edildi. Ünlü oyuncunun eşi ise olay yaratan açıklamalarda bulundu. Kendi yataklarında aldatıldığını açıklaması ile Merve Bayraktar, eşinin kendisini genç bir kızla aldattığını ve mahkemeye vereceğini söyledi. 

Ufuk Bayraktar’ın eşi Merve Bayraktar’dan şok iddia Yatağımda aldattıldım!

Magazin gündemine bomba gibi düşen bu iddia Ufuk Bayraktar’ın eşi Merve Bayraktar’dan gelmişti.  Merve Bayraktar, “Yatağımda aldattıldım” sözleriyle kızın adını duyurdu ve kocasının af dilediği bir yazışmayı da peş sıra yayınlamıştı. Sosyal medyada yayınladığı bu açıklama ve yazışmalar ile ünlü oyuncunun tüm hayranları şoka uğradı. 

Hayranlarını Çok Üzdü

Hayranlarını üzen ve hayalkırıklığınna uğratam Ufuk Bayraktar’ın ihaneti sosyal medyada büyük tepki çekti. Merve Bayraktar, eşi Ufuk Bayraktar’ın kendisini Twitter hesabından aldattığını detaylı bir şekilde ortaya koydu. 

Eşinin genç  kadınla olan bir kareyi Twitter’da paylaşan Merve Bayraktar, kısa bir süre sonra eşi Ufuk Bayraktar tarafından kendisine gönderilen bir barışma mesajı yayınladı. Ünlü oyuncuyu mahkemeye vereceğini söyleyen Merve Bayraktar, “Yatağımda aldatıldım” dedi. Bir kadın için bu durumun onur ve gurur kırıcı olduğu belirten Merve Bayraktar, daha sonra “Senin gibi bir erkeğe bir daha asla güvenmem” diyerek barışma ihtimalini de ortadan kaldırdı.

Kariyeri Zedelendi

Bu olayların ardında da Ufuk Bayraktar’ın şiddet ve taciz iddiaları oyuncunun kariyerinde derin bir iz bırakcağa benziyor. Ufuk Bayraktar filmleri ve yaptıkları işlerle konuşulurken artık bu çirkin iddialar ile konuşulmaya başlandı. Uzun yıllar boyunca bu sektöre emek veren ve çalışan oyuncunun bu davranışları ve maruz kaldığı iddialardan ötürü kötü bir dönemden geçiyor.

Ufuk Bayraktar dizileri ve fimleri ile değil bu olaylarla konuluşuluyor. Manejeri ile de sorunlar yaşadığı söylenen ünlü oyuncu gittikçe daha kötü ve zor bir durumun içerisinde kalacağa benziyor. Dava sürecine giren oyuncu bu zorlu  süreçlerden nasıl başaçıkacak hayranları için merak konusu oldu. Hayranlarını ikiye bölen bu durumlar nedeniyle oyuncu büyük değer kaybetti. 

Related posts

Leave a Comment