Estetik Mucizesi Hilal Altınbilek

“Estetik güzellik” mesajı ile adı gündeme gelen Hilal Altınbilek ateş püskürdü. Bu mesaja anında yanıt verdi. Hilal Altınbilek “Yüzümde burnumda ve dişlerimde estetik bulunuyor.” dedi. 

Hilal Altınbilek estetiksiz görüntüleri ile tepki topladı. Bir Zamanlar Çukurova dizisiyle hızla üne kavuşan oyuncu Hilal Altumbilek, ilk kez kendi estetik operasyonları hakkında konuştu. Altınbilek, şu anki durumunu on yıl önceki fotoğraflarıyla  kıyaslayanlara da oldukça sert konuştu. On yıl önceki halini sık sık gündeme getirenlere güzel oyuncu sadece burnunu ve dişlerini yaptırdığını söyledi. 

Hilal Altınbilek’in Estetik Hali Hayranlarını Şok Etti! 

İlk olarak 2011 yılında ‘Derin Sular’ dizisinde izleyici karşısına çıkan Hilal Altınbilek, ‘Karagül’ dizisindeki performansıyla tartışma yaratmıştı. Ardında da şöhret merdivenlerini hızla tırmanan Altınbilek, güzelliğiyle  adından sıkça söz ettiriyor. Fakat güzel oyuncunun on yıl önce yayınlanan fotoğrafları herkesi şok etti. Resimdeki oyuncunun estetik hali ile şu anki hali arasındaki fark bir olay oldu. 

Estetik yaptıran ve bir anda tüm siması değişen oyuncu hayranlarının merceği altına alındı. Bir kesiminde estetikli ve yapma olarak yorum yapması üzerine güzel oyunca açıklama yapma gereği duydu. Estetik yaptırdığını söyleyerek haberleri yalanlamayan güzel ve yetenekli oyuncu, sadece yüzünde iki işlem yaptığınında tekrar tekrar altını çizdi.

Sadece Dişlerim ve Burnum…

Altınbilek, yüzünde başka bir ameliyat olmadığının üstüne basa basa belirtti. Hilal Altınbilek eski hali için şunları söyledi: “ Kimse on yıl önceki hali ile kalmıyor. Büyük bir değişim varmış gibi gözüküyor. Bunun nedeni yüzümün ortasında yer alan bir organımın operasyon geçirdi.” 

Genç ve güzel oyuncunun çenesini kestirdiği, elmacık kemiklerini ortaya çıkardığı, burnunu ve dişlerini ameliyat ettirdiği ve dudaklarına dolgu yaptırdığı iddia ediliyor. Bu iddialara ise sadece ve dişlerim diyen oyuncuya ise hayranları inanmıyor. 

Kendisini bu şekilde ifade eden oyuncu insanların çok sert tepki verdiğini ve estetiğin çok normal olduğunu da söyledi. Estetik yaptırmanın kişiye iyi geldiğini ve kendisini iyi hissetmeyen herkesin de yaptırabileceğini belirtti.

Bir Zamanlar Çukurova’nın Güzel Oyuncusu

Dört sezondur ATV ekranlarında izleyicileri büyüleyen rekorlar kıran Bir Zamanlar Çukurova dizisinde rol alan Hilal Altınbilek, oyunculuğun yanı sıra sık sık özel hayatı ve estekli hali ile de konuşuluyorç Sevilen dizide Zeleyha Yaman karakteriyle izleyici karşısına çıkan Hilal Altumbilek başarılı  performansıyla herkesi kendine hayran bıraktı. 

ATV’de yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova’dan güzel oyuncu Hilal Altınbilek, ilk kez ‘estetik güzellik’ haberine tepki gösterdi. Sadece burnunun ve dişlerinin güzel olduğunu kabul eden Altınbilek, “Yaptırdığım işlemler yüzümün merkezinde olduğu için çok fark ediyor” dedi. 

Herkes tarafında televizyon ekranlarında ilgiyle izlenen Bir Zamanlar Çukurova dizisindeki başarılı performansının ardından herkesin dikkatini çeken Hilal Altınbilek,  ilk kez güzellik haberlerine tepki gösterdi. Hilal Altınbilek estetiksiz hali ve şu anki durumunu on yıl önceki fotoğraflarıyla  kıyaslayanlara da sert sözler söyledi. 

Şu anki durumunu on yıl önceki haline benzeterek “gelişmiş” sözüyle ifade eden başarılı oyuncu Hilal Altınbilek, sadece burnunu ve dişlerini yaptırdığını, başka ameliyat olmadığını açıkladı.

Başka Bir Operasyon Yok 

Yüzünde başka bir ameliyat olmadığını anlatan Altınbilek, şunları söyledi: 10 yıl öncesini karşılaştırdığımızda durum bu. Yaptığım işlemlerin tamamı yüzümün tam ortasında, bu yüzden büyük bir fark yaratıyor.” Altınbilek, yapılan “estekli güzel ve yapma” yorumlardan rahatsız oldu. Bunun yanında Hilal Altınbilek estetik yaptırmanın da çok olağan bir şey olduğunun da altını çizdi.

Related posts

Leave a Comment